Servis

Základní údržba

Hledáte kvalitní servis ve Zlíně pro údržbu Vašeho motocyklu? U nás není problém. Provedeme kompletní prohlídku, výměnu kapalin a filtrů, seřízení ventilů, seřízení karburátorů a další běžné věci.

Tuning motoru 125ccm

Nestačí Vám výkon vašeho skútru? U nás není problém. Na přání Vám namontujeme válec s obsahem 150 - 190 ccm a tuningový variátor i s naladěním dle vašeho přání.

Montáž doplňků

Potřebujete kufr i s nosičem, padací rám nebo protektory, vyhřívání gripů nebo tunnigové příslušenství? U nás není problém. Na přání Vám namontujeme veškeré doplňky u nás koupené, ale i ty koupené jinde.

Pneuservis

Potřebujete přezout pneu na Vašem motocyklu nebo skútru ? U nás není problém, dodáme pneumatiky všech výrobců, pokud máte svoje nevadí, přezujeme Vás i tak.  Možné i v režimu expresních služeb.

Repase tlumičů

Potřebujete vyměnit olej v předních tlumičích, udělat repas předních tlumičů ? U nás není problém jak klasických tak USD tlumičů. Umíme zařídit i repas zadních tlumičů.

Expresní služby

Potřebujete rychle provést servis na vašem motocyklu a nejste objednán? U nás není problém. Díky expresní službě Vám běžný servis provedeme do 24h to vše za menší příplatek viz. ceník servisních služeb.

Ceník

Standardní sazba V.I.P

Běžná údržba, montáž doplňků, platí při objednání

650Kč

Expresní služby

Jedná se o sazbu za expresní provedení servisu bez objednání

1000Kč

Diagnostika pomocí OBD

Základní diagnostika přes zásuvku OBD

150 Kč

Svoz motocyklu k nám na servis

Cena platí do vzdálenosti 25km

200 Kč